W trosce o metabolizm*

Suplement dzięki zawartości witaminy B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Obecna w składzie witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu a foliany pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

*Witamina B6 i B12 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Składnik Ilość
w 1 kapsułce %RWS*

Jak stosować gastroB12?

Dorośli – 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku, popijając niewielką ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Środki ostrożności:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania suplementu u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, w okresie ciąży i podczas karmienia piersią. Nie należy łączyć preparatu z alkoholem.

Przechowywanie:

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej (15o-25oC) w oryginalnym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.

Sprawdź, gdzie kupić gastroB12

Składniki:

substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; żelatyna; chlorowodorek pirydoksyny, skrobia modyfikowana; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; regulator kwasowości: cytrynian trisodowy, kwas cytrynowy; kwas pteroilomonoglutaminowy; cyjanokobalamina; barwnik: tartrazyna, żółcień żelazowa.

Producent:

FSP “GALENA”, ul. Dożynkowa 10, 52-311 Wrocław
Tel. (71) 710 62 01 | Fax. (71) 361 66 67